› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE
A1 _ MAZURY DUZY

znajdź ogłoszenia

cena -
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
numer ogłoszenia 78875, data dodania 2021.09.10, odsłon 122, edytuj

Stomatologia w Bolesławcu, Dentysta, Stomatolog

cena 1 PLN    
opis ogłoszenia

Stomatologia zachowawcza w Bolesławcu, Dentysta, Stomatolog 

W Praktident Medical Clinic w Bolesławcu obejmuje pełną  opieką stomatologiczną dorosłych jak i dzieci, z wykorzystaniem najnowszych  technik i technologii stosowanych przez naszych lekarzy. 

Usługom z zakresu stomatologii zachowawczej nadajemy w  klinice zupełnie nowy wymiar, nieustannie modyfikujemy i ulepszamy je.
Ważne są  trzy aspekty: 

Nieustannie  wychodzimy o krok przed potrzebami i oczekiwaniami Pacjentów, by móc  szybko i skutecznie na nie reagować. 
Po   drugie - techniki w Praktident Medical Clinic Bolesławiec muszą być w   pełni zintegrowane z pozostałymi, nowatorskimi technologiami, stosowanymi  w innych dziedzinach, w których się specjalizujemy - używamy najnowszych materiałów,  stawiamy duży nacisk na ich biokompatybilność - by nie tylko odbudowywały  jego strukturę anatomiczną ale także funkcjonalną (wymiana niezbędnych   minerałów pomiędzy wypełnieniem a zębem).
I najistotniejsze – naszym priorytetem jest ogólne zdrowie zębów i całego   organizmu, co jest wymagane podczas dalszego leczenia, np. stomatologii     estetycznej.
Leczenie zachowawcze ma na celu zapobieganie i leczenie  chorób jamy ustnej i zębów w celu zachowania prawidłowej funkcji narządu żucia, a tym samym przebiegu procesów toczących się w dalszych odcinkach układu pokarmowego. Obejmuje leczenie chorób zębów i dziąseł wywołanych przez  próchnicę, które mogą stać się bezpośrednią przyczyną chorób miazgi, ozębnej, kości szczęk, dziąseł i przyzębia, i które mogą stanowić wrota zakażenia dla całego organizmu prowadzące do powikłań ogólnoustrojowych. Dlatego jest to kluczowa część stomatologii. Zanim przystąpi się do leczenia zachowawczego lekarz prowadzący może zlecić wykonanie zdjęcia kontrolnego - pantomograficznego, celowanego bądź tomografii komputerowej 3D by móc dokładnie  zdiagnozować danego zęba lub grupę zębów wymagającą leczenia. Wszelkie badania można wykonać na miejscu. 

 Praktident Medical Clinic
Aleja Tysiąclecia 10 a,b
59-700 Bolesławiec
Tel. (75) 375 30 50

zgłoś do moderacji
zdjęcia do ogłoszenia: 1
dane kontaktowe
Bolesławiec 59-700
Aleja Tysiąclecia 10 a,b
tel. 753753050
praktident.pl
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.