› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

kategorie

numer ogłoszenia 65239, data dodania 2018.11.08, odsłon 42, edytuj

Technik Obiektu – Elbląg

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Firma zajmująca się projektowaniem, budowaniem i utrzymaniem energooszczędnych rozwiązań technicznych dla budynków i przemysłu zatrudni

Technika Obiektu

Miejsce pracy: Elbląg

Zadania:

  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji

  • Diagnozowanie usterek

  • Wykonywanie drobnych napraw

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń

  • Uprawnienia SEP  (mile widziane)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opieka zdrowotna, ubezpieczenia

  • Profesjonalne szkolenia specjalistyczne

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Być może szukamy właśnie Ciebie!

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr +48 531-917-004 o treści TECHNIK OBIEKTU - oddzwonimy.

Czekamy na Twoje CV: paulina.domurad@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

zdjęcia do ogłoszenia: 1
dane kontaktowe
kom. 531917004
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.