› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

znajdź ogłoszenia

wynagrodzenie -
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
numer ogłoszenia 61237, data dodania 2018.04.13, odsłon 22, edytuj

szlifierz Elbląg atracyjna stawka

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Toolip HR Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na terenie całej Polski.Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników dla Naszych kontrahentów.Poszukujemy najlepszych kandydatów oraz kandydatek na stanowisko:

Szlifierz

Miejsce pracy: Elbląg

Obowiązki:

szlifowanie i polerowanie stali nierdzewnej – balustrady.

Wymagania:

-sprawność fizyczna,

- dokładność i umiejętność posługiwania się szlifierką kątową

–doświadczenie w szlifowaniu.

Oferujemy:

- aktrakcyjną stawkę godzinową,

- pracę w remonowanej firmie

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.Toolip HR (c. 8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23a/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

zdjęcia do ogłoszenia: 1
dane kontaktowe
Tczew 83-110
Gdańska 32
kom. 603420028
www.toolip.pl
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.