› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

znajdź ogłoszenia

wynagrodzenie -
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
numer ogłoszenia 61298, data dodania 2018.04.16, odsłon 16, edytuj

Sprzątanie salonów sieci komórkowej Elbląg

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Sanpro Consulting BPO poszukuje dla swojego klienta osób do wykonywania prac porządkowych w salonie sieci komórkowej w różnych lokalizacjach w Elblągu .

Dyspozycyjność 7 dni w tygodniu z wykluczeniem niedziel wolnych od handlu w godzinach 8:30 - 9:00.

Obowiązki:
- utrzymywanie porządku w salonie.

Oferujemy pracę w:
- w C.H. Ogrody
- Stary Rynek

Wymagania:
- niekaralność
- odpowiedzialność - dyscyplina wewnętrzna
- umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie z należytą starannością

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

ZADZWOŃ: 510 - 012 - 861 / 727-003-036
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

dane kontaktowe
kom. 510012861
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.