› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

znajdź ogłoszenia

wynagrodzenie -
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
numer ogłoszenia 62767, data dodania 2018.07.05, odsłon 52, edytuj

ZATRUDNIMY KIEROWNIKA ROBÓT

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Jesteśmy firmą realizującą projekty, w szeroko rozumianym sektorze energetycznym. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót

Miejsce pracy: Ostróda

Zadania:

  • Organizacja wskazanych odcinków robót montażowych
  • Nadzór nad procesem wykonywania prac
  • Zamawianie materiałów
  • Praca z dokumentacją, raportowania postępów prac

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Uprawnienia budowlane mile widziane

Co oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Biuro i samochód do dyspozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 518-215-122 o treściKIEROWNIK ROBÓT - oddzwonimy.

Czekamy na Twoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

zdjęcia do ogłoszenia: 1
dane kontaktowe
Elbląg
kom. 518215122
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.