› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

znajdź ogłoszenia

wynagrodzenie -
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
numer ogłoszenia 62455, data dodania 2018.06.26, odsłon 87, edytuj

Pakowacz/ pomocnik operatora maszyny

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Toolip HR Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na terenie całej Polski.
Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników dla Naszych kontrahentów.
Poszukujemy najlepszych kandydatów oraz kandydatek na stanowisko:

pomocnik operatora maszyn / pakowacze

MIEJSCE PRACY: Elbląg

Opis stanowiska:
Pomocnik operatora maszyny – odbiór elementów po obróbce maszynowej, weryfikacja jakości wytworzonego elementu, ewidencja wykonanej pracy w karcie pracy
Pakowacz – pakowanie elementów mebli w paczki ściśle wg instrukcji przełożonego

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- zdolności manualne,
-komunikatywność,
- dyspozycyjność,
- podstawowa znajomość obsługi komputera,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie,
- stałe wynagrodzenie,
- premie,
- dofinansowanie do karty sportowo – rekreacyjnej.

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c. 8564)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37.  Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Niewyrażenie zgody nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, której dotyczy niniejsze zgłoszenie.

dane kontaktowe
Tczew
kom. 601070091
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.