› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

znajdź ogłoszenia

wynagrodzenie -
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
› praca › praca fizyczna › Oferuję pracę › sprzedaż
numer ogłoszenia 62684, data dodania 2018.06.28, odsłon 57, edytuj

Monter wodno-kanalizacyjny zewnętrzny

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Kim jesteśmy?

Firmą świadczącą usługi głównie w zakresie mikrotuneli. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

·  Drążenie mikrotuneli pod drogami, torami, gmachami

Czego oczekujemy od Ciebie?

·  Doświadczenia na ww. stanowisku

·  Dyspozycyjności i chęci do pracy – praca w delegacji

Co My Ci damy?

·  Stawkę godzinową 18,00 – 20,00 zł netto dla osób z doświadczeniem

·  Premia uznaniowa + 30,00 zł netto diety

·  Umowę o pracę

·  Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez firmę

·  Przejazdy w miejscu wykonywania pracy

·  Narzędzia, odzież ochronną

·  Wynagrodzenie zawsze na czas do 10 tego każdego miesiąca

Być może szukamy właśnie Ciebie!

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798056274 o treści "kontakt" - oddzwonimy.

Czekamy na Twoje CV: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

zdjęcia do ogłoszenia: 1
mapa dojazdu
dane kontaktowe
Ostróda
kom. 798056274
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.