› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

znajdź ogłoszenia

wynagrodzenie -
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
numer ogłoszenia 62884, data dodania 2018.07.12, odsłon 25, edytuj

Operator dźwigu wieżowego kat. IŻ

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Potężna budowlana firma, działająca na terenie Polski i za granicą, potrzebuję pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - polska umowa

  • Wynagrodzenie: 2100 euro netto / 180h

  • Wypłacany dodatek przerobowy co miesiąc

  • Narzędzia oraz odzież ochronną

  • Zakwaterowanie i  przejazdy zorganizowane i płacone przez pracodawcę

  • Zjazdy do domu do indywidualnego ustalenia – średnio co 6-8 tygodni

Twoje zadania:

  • Praca na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku

  • Uprawnienia IŻ

  • Chęci do pracy

Kontakt:

Alona Orzołek

tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!!

CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471

zdjęcia do ogłoszenia: 1
dane kontaktowe
kom. 518-200-962
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.