› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

kategorie

numer ogłoszenia 64803, data dodania 2018.10.12, odsłon 22, edytuj

Pakowacz elementów drobiu - również dla par!

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia LiderJob  ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczególne stanowiska.

OPIS STANOWISKA:

-   prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

-   kontrola jakości

-   pakowanie lub filetowanie mięsa drobiowego

OFERUJEMY :

- dodatki za pracę zmianową

- brak stawek wiekowych

- cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny

- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu

- opiekę polskiego koordynatora

- mieszkanie

- ubezpieczenie

- dojazd do pracy

WYMAGANIA:

- motywacja do pracy

- zaangażowania

- dobrej organizacji pracy własnej

ZADZWOŃ POD NUMER: 509 240 000, 500 017 878 ( w godzina 8 do 16)

LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM : biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

zdjęcia do ogłoszenia: 1
dane kontaktowe
tel. 500 017 878
kom. 509 240 000
www.liderjob.pl
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.