› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

kategorie

numer ogłoszenia 65246, data dodania 2018.11.08, odsłon 25, edytuj

Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Diagnostyka obrazowa w medycynie jest dzisiaj niezwykle mocno rozwinięta. By jednak pozwoliła usprawnić proces diagnozowania chorych, niezbędny jest sprzęt wysokiej jakości.

Firma Medcorp to cieszący się bardzo dobrą opinią dostawca sprzętu bardzo dobrej jakości, który pozwoli przeprowadzać diagnostykę na najwyższym poziomie. Co więcej, w ofercie firmy znalazły się też takie usługi, jak konfiguracja zakupionego sprzętu oraz szkolenia dla personelu, na których przekazywana jest wiedza odnośnie obsługi zakupionych. Stawiając na zakup urządzeń do diagnostyki obrazowej, można również liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W swojej ofercie firma posiada aparaty USG, echokardiografy, a nawet papier do USG. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne i gwarantują dokładne wyniki.

Siła firmy tkwi w doskonale do swojej pracy przygotowanym personelu, który posiada ogromne doświadczenie oraz bogatą wiedzę teoretyczną. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania zadawane przez klientów, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Medcorp to firma oferująca usługi na bardzo wysokim poziomie. Doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają sprzętu do diagnostyki obrazowej charakteryzującego się bardzo wysoką jakością. Naprawdę duży wybór, korzystne ceny i doradztwo zawsze wtedy, gdy pojawia się taka potrzeba!


Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/

zgłoś do moderacji
zdjęcia do ogłoszenia: 1
dane kontaktowe
kom. 501 230 275
https://medcorp.pl/
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.