› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

kategorie

› praca › biurowa › oferuję
numer ogłoszenia 54563, data dodania 2017.04.21, odsłon 12, edytuj

Koordynator Projektów EFS

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

WIELKOPOLSKI   INSTYTUT  ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI  I  EDUKACJI
oraz Partnerzy

Działający w realizacji Projektów EFS, z obszaru aktywizacji młodzieży i osób dorosłych,  podwyższania kwalifikacji zawodowych, wspierania biznesu oraz szkoleń dla firm i instytucji.
Poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg Nr referencyjny: KoP-EP

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Min. 2-letniego praktycznego doświadczenia w projektach EFS,
  • Realizacji projektów w Nowej Perspektywie 2014-2020,
  • Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień,
  • Obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych,

ZAKRES ZADAŃ:

  • Koordynowanie i zarządzanie projektem EFS (RPO lub POWER),
  • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej,
  • Rekrutacja uczestników, promocja projektu, prowadzenie ewidencji,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją projektu zgodnie z ustalonym budżetem i harmonogramem,
  • Monitoring i odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie pracy podwykonawców,
  • Inicjowanie i weryfikowanie potrzeb wprowadzania zmian do wniosków o dofinansowanie,
  • Weryfikowanie prawidłowości sporządzania wniosków o płatność,
  • Współpraca z działem rozliczeń i księgowości,

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie,
  • Profesjonalny system szkoleń,
  • Umowę o pracę (forma współpracy do uzgodnienia),
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE.

Skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami a nie "tylko z wybranymi"

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie na adres: b.buczynska@biuroprojektu.eu podając w temacie wiadomości nr referencyjny ogłoszenia(KoP-EP).

zdjęcia do ogłoszenia: 1
dane kontaktowe
Poznań
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.