› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

kategorie

› dom i ogród › ogrzewanie › oferuję › sprzedaż
numer ogłoszenia 67319, data dodania 2019.03.14, odsłon 31, edytuj

Drzwiczki kominkowe na wymiar

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma, specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, by każdy klient był w stu procentach usatysfakcjonowany z jej usług. Dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary podane przez klienta. W swojej ofercie ma aktualnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach.

Firma bazuje na materiałach najlepszej jakości. Jej siłą jest również posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie naprawdę doświadczony personel, który doskonale zna się na powierzonej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na zastosowanie materiałów najwyższej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc doskonale, że często to od nich zależy uzyskany ostatecznie efekt.

Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Firma dba o pełne zadowolenie swoich klientów. Z tego powodu oferuje wyroby doskonałej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

zgłoś do moderacji
zdjęcia do ogłoszenia: 2
dane kontaktowe
kom. 737 580 037
drzwiczki-kominkowe.pl/
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.