› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› AUKCJE

kategorie

numer ogłoszenia 54564, data dodania 2017.04.21, odsłon 9, edytuj

Brygadzista - kontrakt zagraniczny

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Brygadzista – Cieśla/Zbrojarz

Zadania:

- koordynacja prac podległych pracowników na budowie (cieśli lub zbrojarzy),

- nadzór i prace nad powierzonym odcinkiem  robót,

- wykonywanie (razem z podległą ekipą) powierzonych  prac.

Wymagania:

- umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej,

- umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość i odpowiedzialność,

- doświadczenie na stanowisku brygadzisty jako cieśla lub zbrojarz,

- nie wymagamy znajomości języków obcych.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- pracę na jednym z kontraktów w Szwecji, Finlandii i Francji,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie powyżej 2000 euro netto + możliwość odliczenia podatku; dodatkowo płatne nadgodziny,

- zorganizowane przez Pracodawcę bezpłatne zakwaterowanie i przejazd.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres mailowy: joanna.grabowska@top-manager.pl lub kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122

dane kontaktowe
kom. 518215122
wyślij wiadomość e-mail ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.